Рекомендовать друзьям!
 
 

Мед - здоров'я, а здоров'я - це краса.

Однією з перших жінок, яка додумалася використовувати мед в косметології була давньоєгипетська цариця Клеопатра, яка славилася своєю красою і доглянутістю.

Читать далее
натуральная косметика
Какая косметика может называться "натуральной"

Косметику без искусственных химических соединений называют органической, экокосметикой, биокосметикой, или, натуральной. 

Читать далее

МЕДИКО-БИОЛОГИЧЕСКОЕ ОБОСНОВАНИЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ПРОРОСШИХ ЗЕРЕН ПШЕНИЦЫ, ОВСА, ЯЧМЕНЯ И КУКУРУЗЫ

Рациональное питание является одним из важнейших условий, обеспечивающих сохранение здоровья человека. 

 

Читать далее

Побутова хімія у нашому домі!

У багатьох хімічні речовини зі звичайних пральних порошків і рідин викликають алергію, подразнення шкіри і очей. Якщо вам пощастило бути «товстошкірим» - все одно синтетичні миючі засоби потрапляють у ваш організм разом з випраним одягом і водою з-під крана.


Часто люди навіть не підозрюють, яка величезна кількість небезпечних токсинів, коли-небудь створених, знаходяться безпосередньо у нас вдома: на кухні, у ванній, в кімнатах. Мета даної статті не налякати вас, але дати можливість усвідомити шкідливий вплив побутової хімії та створити чистий і здоровий будинок для вас, вашої родини і ваших домашніх улюбленців.


Фахівці стверджують, що після застосування миючого засобу, захисний шар шкіри повинен встигнути відновитися протягом 4 годин до, як мінімум 60%. Це встановлені ГОСТом норми гігієни. Однак далеко не всі миючі засоби забезпечують таку відновленність шкіри. Знежирена і зневоднена шкіра швидше старіє. Крім того, пави можуть накопичуватися в мозку, печінці, серці, жирових відкладеннях (особливо багато) і продовжувати руйнування організму тривалий час.

А оскільки без миючих засобів практично ніхто не обходиться, то пави постійно поповнюються в нашому організмі забезпечуючи безперервну шкоду тілу. 
Проблема посилюється тим, що наші очисні споруди погано справляються з видаленням ПАВів. Тому шкідливі пави повертаються через водопровід до нас майже в тій же концентрації, в якій ми їх виливаємо в стік. Виняток становлять тільки засоби , які здатні біологічно руйнуватися .


При покупці побутової хімії, в першу чергу, варто звернути увагу на самого виробника. Краще купувати товари тих компаній, продукція яких пройшла сертифікацію, схвалена організаціями, відповідальними за здоров'я та екологію. Також компанія повинна бути на ринку не перший рік, щоб засвідчити якість своєї продукції. Добре, якщо чистячі засоби мають натуральні інгредієнти.

Компанія CHOICE рада повідомити вам про надходження в продаж продукції нової торгової марки Компанії - Green Max!
Green Max - це безпечна прання і прибирання будинку. Натуральні засоби для прання, прибирання та миття посуду.Компоненти Green Max мають природне походження і біологічно розкладаються.

Ознайомитися з документами ТМ "Green Max" ви можете ТУТ  

http://cabinet.choice.ua/uploads/files/Green_Max_docs.pdf